Logo

valjak ammann

Број на оглас: 1556455 | Објавен на: 24.09.2017, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


se prodava valjak vo odlicna sostojba so vibracii 2.2 t

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Emko

Потврден огласувач