Logo

motor i menjac od punto1.2 16v

Број на оглас: 1564301 | Објавен на: 30.06.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor i menjac od punto 98 god 1.2 16 v i drugi delovi............. vo delovi fiat seicento 1.1 2006 g . I vo delovi cikvecento 900 i
punto 1.2. 2002g so sporring.branici I Punto 1.2.2004g za delovi crno.4 vrati so klima
za povece informaciii.na tel 078.845.983...070522689

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач