Logo

nov model na silna paterija so mikro prekinuvac drzac puska

Број на оглас: 1565504 | Објавен на: 16.09.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


barerijata e mnogu silna i jaka komlet so polnaci drzac za puska i dr

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач