Logo

KUKjA

Број на оглас: 1570051 | Објавен на: 20.02.2019, 01:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 313 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 252 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata se naogja na ul. "Vasko Karangelevski" br.45 na 150 metri od "Lovecki dom" vo pocetok na naselba "Zelen rid" Kukjata e vo osnova 120m + 252m dvor. Celiot plac e 372m.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milanco

Потврден огласувач