Logo

Tiplarica

Број на оглас: 1570431 | Објавен на: 20.03.2017, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Tiplarica za iverica i drvo so 4glavi.Zvonete na 077980695

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi