Logo

polovovni delovi za opel 2.0dti 16v

Број на оглас: 1571399 | Објавен на: 11.04.2019, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: vectra

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni dizni,alanser,predni amortizeri i perka za ladenje za opelov motir 2.0dti 16v.povoln,po dogovor.

  Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

  VLATKO

Потврден огласувач