Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 1572515 | Објавен на: 17.09.2018, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 65 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 70 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Крушево на улица Никола Карев 8. Има 4 соби, купатило, 2 визби, летна кујна и гаража.

Локација на Google Maps:
https://goo.gl/maps/j2qdps5qPLU2

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Zivka

Потврден огласувач