Logo

NOVI DELOVI ZA FICO 750 STAR TIP

Број на оглас: 1574558 | Објавен на: 06.09.2020, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: ZASTAVA 750 STAR TIP FICO

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


DELOVI ZA STAR TIP FICO KONTAS NOVI DELOVI NE ODGOVARAME NA PORAKI----- RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач