Logo

Kiper sanduk

Број на оглас: 1575342 | Објавен на: 21.08.2017, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SANDUK DIMENZII 4.3 m x 2.4m x 0.7 visina 7.25m3

Огласи од: Bojan

Bojan

Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач