Logo

Zastava 101 ili 128 kupuvam hitno.

Број на оглас: 1584198 | Објавен на: 26.05.2017, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 101

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Hitno kupuvam zastava 101 ili 128. Obavezno da e registrirana i na plin. Plakjam po viduvanje na voziloto i po dogovor. Pozdrav.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toni