Logo

Krsenje na beton so Hilta, uslugi so Bager ,transport

Број на оглас: 1587618 | Објавен на: 01.02.2018, 02:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Vrsam uslugi so golema Hilta krsenje na beton , kamen, transport na sut so kamion, uslugi so Bager i slicno.
cena po dogovor zavisi od rabotata mozna e i kompenzacija za del od rabotata

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ohrid

Потврден огласувач