Logo

prodavam kozni salonki br 38,5 biserno beli

Број на оглас: 1588629 | Објавен на: 23.05.2020, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Салонки

Големина: 39

Боја: Бела

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


baraj na 075 33 22 36
obleceni samo po 2 pati i dvata para se KOZNI

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач