Logo

Reklama

Број на оглас: 1589199 | Објавен на: 27.08.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Reklama - Krcma - visokokvalitetna izrabotka na drvo se prodava mosne povolno.
Izrabotuvame i sekakvi vidovi na drugi reklami od drvo, metal, forex, pvc itn

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 Душко