Logo

Delilica na testo za beli peciva - 30 parcinja

Број на оглас: 1590289 | Објавен на: 13.10.2016, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina-delilica na testo za beli peciva, servisirana

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан