Logo

Продавам/Издавам Кампприколка во Градиште

Број на оглас: 1591543 | Објавен на: 23.09.2017, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам/Издавам кампприколка во стариот дел на Градиште 50м од плажа , комплетно опремена (бољер,туш,шпорет,ТВ) , целосно покриена, и со сопствен двор .
Истата се издава и од 15/06/2015 до 15/09/2015год.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач