Logo

Se prodava plac vo selo Podgorci

Број на оглас: 1591649 | Објавен на: 08.06.2017, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac so golemina od 1000m2 vo selo Podgorci pogoden za izgradba na kuki.

Cena po dogovor.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Анѓелко

Потврден огласувач