Logo

Paulownia Brzorastecko drvo Sadnici

Број на оглас: 1591962 | Објавен на: 09.10.2019, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 70 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


НАЈЕФТИНО ВО МАКЕДОНИЈА!
Контејнерски садници Paulownia Elongata. Садниците се со врвен квалитет произведени инвитро и од сертиицирано семе. Нудиме комплетни стручни услуги за подигање насад. При купување на наши садници советите се бесплатни во секое време.

Гаранција на садниците доколку садниците не се фатат ги заменуваме на наш трошок.

Цената е различна во зависност од количината и во зависност од големината на садниците

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  Dikan

Потврден огласувач