Logo

Sigma 10-20mm f3.5 za canon

Број на оглас: 1592812 | Објавен на: 21.03.2017, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 € Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava objektiv sigma 10-20mm f3.5 fiksna blenda od vtorata generacija. Objektivot e nov so pomalku od 100 ekspozicii kupen e od amerika so uv filter na nego i originalna torbicka za skladiranje.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач