Logo

Masina za pravenje vekni leb - veknarica

Број на оглас: 1593597 | Објавен на: 13.10.2016, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Masinata e celosno reparirana i spremna za rabota
______________________________
-Вршиме сeрвис на секаков вид на пекарски машини како и продажба.
-Преработка на фурна од нафта на дрва.
-Изработка на греење за домот од вашата фурна без никаква промена на квалитетот на работа на фурната.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан