Logo

Пекарски машини - Се што ви треба на едно место

Број на оглас: 1593640 | Објавен на: 29.08.2016, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Продавам секаков вид на пекарски машини..миксери, делилици, векнарици, кифларици, фурни, машини за сечење леб на кришки и друго..
Исто така правам сервис на истите..
Преправам фурни од нафта на дрва со што заштедувате тројно..

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан