Logo

Masina za secenje leb na kriski -3 godini garancija

Број на оглас: 1593656 | Објавен на: 08.02.2017, 02:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi masini za secenje leb na kriski , 3 godini garancija..so slovensko poteklo
__________________________
-Вршиме сeрвис на секаков вид на пекарски машини како и продажба.
-Преработка на фурна од нафта на дрва.
-Изработка на греење за домот од вашата фурна без никаква промена на квалитетот на работа на фурната.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан