Logo

SE PRODAVA KUKA SO NIVA

Број на оглас: 1594750 | Објавен на: 23.02.2020, 00:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 4000 m2 m²

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka so niva vo selo galicani
informacii na tel 071-614-128

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 irena

Потврден огласувач