Logo

ИТНО БАРАМЕ 2 КОНОБАРИ / КОНОБАРКИ

Број на оглас: 1595242 | Објавен на: 17.06.2018, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 21.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се бара


БАРАМЕ КОНОБАРИ (ПО МОЖНОСТ СО ИСКУСТВО).. ПЛАТА ОД 16000-21000 ДЕН ПЛУС БАКШИШ.
БРОЗ КАФЕ - КАРШИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА
БАРАЈТЕ го БАНЕ 070-206210

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Branislav Pejovikj

Потврден огласувач