Logo

Solarni kolektori - Соларни колектори

Број на оглас: 1596386 | Објавен на: 12.11.2017, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Дарјон Про е еден од првите тројца увозници на сончеви колектори во Македонија (прв увозник на иноксни сончеви колектори) со 8 годишен сопствен увоз на илјадници колектори. Ги поседуваме сите потребни сертификати за Европа и за Европската Унија.

Комплетот содржи:
- иноксен бојлер
- цевки
- постоље
- електроника Pioneer
- сонда
- електромагнетен вентил
- грејач

Тел: 071-217-959, 075-457-765

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ДАРЈОН ПРО