Logo

Dynacord Corus Pro CP 15-3

Број на оглас: 1598980 | Објавен на: 21.04.2017, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Dynacord Corus Pro CP 15-3 400w, dobro socuvani, mnogu dobar saund,....trosistemska kutija so odlicni performansi!

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач