Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god.

Број на оглас: 1600269 | Објавен на: 02.08.2018, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god.

so mnogu oprema i mnogu socuvan.
Kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач