Logo

FORD

Број на оглас: 1600326 | Објавен на: 12.02.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD MONDEO 2 1.8 TD KOLATA E SO FUL OPREMA SE PRODAVA NA DELOVI .

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач