Logo

Kilometraza instrument tabla Opel

Број на оглас: 1600750 | Објавен на: 20.03.2017, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: astra f kratka

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kilometraza instrument tabla ispravna izvadena od opel astra f kratka.Moze da se prati preku kargo exspres.
ima i drugi delovi od nea!

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач