Logo

ekran za HP TouchSmart tx2

Број на оглас: 1601877 | Објавен на: 28.02.2017, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


se prodava ekran za HP TouchSmart tx2

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач