Logo

vencanica vo odlicna sostojba ekstra povolno komplet

Број на оглас: 1602134 | Објавен на: 03.12.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: L

Боја: Бела

Цена: 100 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


vencanicata e vo odlicna sostojba kako nova komplet so rakavici torbicka i buket vel idr.. kontakt 078 314 770

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач