Logo

OPEL CORSA 1.3CDTI

Број на оглас: 1607205 | Објавен на: 10.01.2017, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM OPEL CORSA 1.3 CDTI 69KS. 28.08.2006god. so 3 Vrati
Ful oprema novi gumi vredi da se vidi
REGISTRIRANA DO 07.2017god

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач