Logo

Kenwood Pojacalo So Predpojacalo

Број на оглас: 1608165 | Објавен на: 23.04.2018, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Kenwood Pojacalo - Basic C2
Predpojacalo - Basic M1

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 vladimir

Потврден огласувач