Logo

Се продава стан во центарот на Македонски Брод

Број на оглас: 1610428 | Објавен на: 14.08.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 73 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично сочуван стан во централно градско подрачје. Станот е со дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, ходник, бања, просторија за остава и две големи тераси. Со целосна и уредна документација за поседување на станот. Заедно со станот се продава и подрумската просторија од 9м2.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Страшко

Потврден огласувач