Logo

Силиконски калап

Број на оглас: 1611746 | Објавен на: 14.06.2016, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Силиконски калап за правење на чашки за шотови , или ракиичка од мраз .

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goran