Logo

MEDICINSKA ENCIKLOPEDIJA-3TOMA

Број на оглас: 1613185 | Објавен на: 07.06.2019, 07:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Книги и литература / Литература за факултет

Вид на оглас: Се продава


Продавам азбучна Медицинска енциклопедија во три тома на српски јазик.Заедничко издание на Вук Караџиќ-Београд и Свјетлост-Сарајево од 1976год.Прв том: букви А-И.Втор том: букви Ј-П.Трет том: букви Р-Ш. Три тома: 10.000 поими!Информации по 15ч.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач