Logo

MOTOKULTIVATOR-МОТОФРЕЗА

Број на оглас: 1613186 | Објавен на: 26.02.2019, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


МОТОКУЛТИВАТОРОТ Е НОВ МОДЕЛ 2016 ГОДИНА СО ЈАЧИНА ОД 6,5 КОЈНСКИ СИЛИ СО ГУМЕНИ ТРКАЛА И ФРЕЗА НА КАРДАНСКИ ПОГОН СО ШИРОЧИНА ОД 80 и 55 СМ.ЕКОНОМИЧЕН БЕНЗИНСКИ МОТОР, МОТОКУЛТИВАТОРОТ Е СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА .СУПЕР ПОНУДА НАЈЕВТИНИ ВО Р. МАКЕДОНИЈА .СО МОТОКУЛТИВАТОРОТ СЛЕДУВА
ФРЕЗА
ГУМИ
БРАЗДИЛНИК
ПОДГОТВЕН ЗА УПОТРЕБА НАПОЛНЕТ СО МАСЛО И БЕНЗИН/
*****СЕКОГАШ СМЕ ПРЕД КОНКУРЕНТИТЕ СО НАЈДОБРИ ЦЕНИ И УСЛУГИ ВРШИМЕ ПРОДАЖБА И НА ГОЛЕМО СО ПОНИСКИ ЦЕНИ ЗА СИТЕ ФИРМИ КОИ САКААТ ДА ГО ПРОДАВАТ НАШИОТ АСОРТИМАН- бесплатна достава низ цела држава .ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071 -367-690 ,077-823-092 и на Facebook Agrotehnika ISTOK НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач