Logo

SEDISTE OD HONDA DIO I MASKI I DR

Број на оглас: 1614940 | Објавен на: 16.08.2018, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samo sediste socuvano kako novo drugo se e prodadeno 078206698

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач