Logo

Продавам лустер!

Број на оглас: 1616387 | Објавен на: 05.05.2018, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 лустерa!
Продавам два одлично сочувани лустери со стандардни грла E27:
цена 1200 ден за двата (еден 600 ден.).
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 tome

Потврден огласувач