Logo

PRSTENI ZA ALU BANDAZI

Број на оглас: 1618148 | Објавен на: 31.03.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови внатрешни прстени за алуминиумски бандажи, надворешен дијаметар 67,1мм, внатрешен дијаметар 58,1мм. Изработени од PVC. Го имам само овој модел, погрешно ми се порачани. Праќам по карго

Телефон: 075/339-739

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач