Logo

PLAC OD 430 M2 VO DRACEVIK

Број на оглас: 1618985 | Објавен на: 30.10.2018, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 430 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 9.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 430 м2 со платени комуналии во населба Драчевик на првата улица лево кога се оди од дисконтот Осоговка нагоре кон населбата.Плацот е приватизиран.Платените комуналии се однесуваат на основните комуналии (струја,вода,канализација,асфалтен пат).Плацот е со отворен поглед кон целиот град,односно нема плацови за градба спроти него на левата страна од улицата.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar