Logo

барака

Број на оглас: 1620119 | Објавен на: 30.04.2020, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава монтажна барака 220 м2 12 соби + ходник има доградено вц и купатило тврда градба 40 м2, погодно за магацин, и складирање, цена по договор

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач