Logo

Se prodavava cela kujna komplet

Број на оглас: 1620476 | Објавен на: 06.01.2018, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cela kujna komplet sto se uste se koristi megjutoa se prodava poradi celosno renoviranje na stanot i potreba od nova sto ke odgovara na novite dimenzii

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Oglas