Logo

KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA

Број на оглас: 1620500 | Објавен на: 24.03.2019, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Goce delcev 206-a

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so 2 posebni vleza pogodna za 2 familii. Kukata e so prizemje i 2 sprata i ogromna terasa, mnogu jaka gradba i golemo dvorno mesto.Ja ima cela potrebna dokumentacija so imoten list.
574m2 vkupna povrsina, 317m2 stanben prostor. 070 229 599
070 229 599
070 229 599

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 slavco

Потврден огласувач