Logo

MONTAZA NA PVC ROLETNI I VENECIJANER

Број на оглас: 1620859 | Објавен на: 10.08.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Montaza i servis na roletni pvc alu
i venecijan ceni od 12 do 15 eur po kvadrat

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач