Logo

ОТКУПУВАМ ОШТЕТЕНИ МОТОРИ (ВЕСПИ,ЧОПЕРИ, КРОС И ДР.)

Број на оглас: 1625623 | Објавен на: 30.03.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


ОТКУПУВАМ ОШТЕТЕНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ, ПАДНАТИ И ДР. МОТОРИ (ВЕСПИ,ЧОПЕРИ, КРОС И ДР.)

КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач