Logo

Нови челични бандажи 15' (Mitsubishi)

Број на оглас: 1625700 | Објавен на: 29.04.2017, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комплет (4) оригинал нови неупотребени челични бандажи 15' со четири штрафа извадени од Mitsubishi. (4 x 114,3)

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Кире

Потврден огласувач