Logo

Se prodava kuka kaj mogilata

Број на оглас: 1627874 | Објавен на: 27.05.2020, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Блаже Иваноски бр 20

Цена: 14.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на Блаже Иваноски бр 20 куќата има 2 спрата и дворно место од 350м2 на добра локација се наоѓа на 6 метри широка улица. За подетални информации на тел 078/ 455-347
Цената не е фиксна има простор за договор.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 reklama5

Потврден огласувач