Logo

Najgolem izbor na gumi site so 25% POPUST

Број на оглас: 1628527 | Објавен на: 25.12.2017, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.755 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Прва интернет проданица за гуми !!!
Најголем избор на гуми на едно место
25% попуст на сите модели на гуми
Бесплатан испорака за 24 часа до вашиот дом било каде во Р.Македонија
Michelin; Continental; Dunlop; Sava; Matador; Gislaved; Nokian и многу други
www.egumi.mk
call center 02/3111-131 & 070/306-729
info@egumi.mk
КЛИКНИ НА ЛИНКОТ ДОЛЕ И ОДБЕРИ ЈА ТВОЈАТА ДИМЕНЗИЈА
www.egumi.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 e-Gumi.mk (претпријатие)

Потврден огласувач