Logo

PRODAVAM KOMPLET POLOVNI DELOVI ZA GORENJE WA 904 X

Број на оглас: 1629476 | Објавен на: 12.08.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam:
Motor,Pumpa,termostati,komplet mreza so kabli i drugi delovi za Gorenje WA 904X
Site delovi se ispravni izvadeni se poradi havarisana sasija.

Infornacii:

Mobilen:+38978377386

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач