Logo

Трактор Зетор 35кс

Број на оглас: 1631680 | Објавен на: 10.10.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 €
2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Продавам трактор Зетор 35кс со компресор, увезен е од Грција со платени сите давачки
тракторот се продава без механизација

за повеќе информации барајте на

077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743
077/822-743

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 boko_records

Потврден огласувач